WEB TASARIM

Web Tasarım Nedir?

İnternet artık sınırları ortadan kaldırdı. Tanıtım için çok düşünmeye gerek yok. Kurumsal kimliğinizi yansıtmanın en kolay yolu olan web sayfaları ile hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz. Tanıtımınızın sürekliliğini korumak, firmanıza canlılık getirmek için internette yerinizi alın.

Türk Ticaret Yasasına göre artık her şirketin bir web sitesi olmak zorunda! 13.01.2011 tarihinde TBMM Genel Kurulunda kabul edilen ve 01.07.2013 tarihinde yürürlüğe girecek olan Türk Ticaret Kanunu'nun 6102 sayılı yasasına göre, artık her şirketin bir web sitesi oluşturması gerekmektedir. Vakit kaybetmeden siz de bir tıkla ulaşılabilenler arasına girin.

Dahi Web Tasarım ve Programlama şirketi olarak, öncelikli prensibimiz en iyi bildiğimiz iş olan web sayfa tasarımlarını kaliteli ve özgün bir şekilde müşterilerimize sunmaktır. Hayranlık uyandıran, sağlam temelli, güvenli web sitelerini sizin için tasarlıyoruz.

Müşterimizin memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Talebiniz değerlendirildikten sonra birebir görüşerek isteklerinizi öğreniyoruz. En ince ayrıntısına kadar faaliyet alanınızdaki piyasada ön araştırma yapıp, size sunuyoruz. Hedefleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda optimum çözümü bularak size Dahi Web ayrıcalığıyla yapılmış olan web sayfalarını teslim ediyoruz.

Web Tasarım için kullandığımız teknolojiler:

  • Javascript
  • jQuery
  • HTML-XHTML
  • CSS
  • Flash
  • PhotoshopFirma Bilgilerimiz

Dahi Web Tasarım & Programlama
Adres: Kırcaali Mah. Kırcaali Cad. Kardeşler Apt. No:37-41 K.4 D.14
Osmangazi / BURSA

Telefonlar

Cep : 0 505 455 15 65
Cep : 0 505 589 74 89
Sign in
classic
socials
×
Sign up
×